Paplanok

(#1233) Marci
2014-08-04 18:24:35

Tisztelt László!

Én olyan kérdéssel fordulnék önhöz, hogy az eredeti ágyamon nagyon fájt a hátam és nyaki gerinctől lefelé sugárzott lefelé, hajnalban már alig bírtam megfordulni és kikelni az ágyból, mert mindenem fájt. Volt pár napig alkalmam egy Cardo Concord matracon aludni és semmim nem fájt. Utána elmentünk matracot venni. Olcsó matracot szerettem volna ami nem nyom és nem fáj benne semmim. Hozzátenném, hogy 140 kg vagyok. Vettem a Jysk-ben az eladó rábeszélésére egy Well Pur F85 gold matracot 60 ezer forintért. Ebben viszont nagyon fáj a derekam alig bírok mozogni benne, kiszállni úgy bele vagyok süppedve. A sok pénzem elment viszont még rosszabb, mint a másik volt. Mondjuk még csak 2 napja használom, de szörnyű. Mit tanácsol, ha kicserélnék milyet lenne érdemes vennem olcsóbb kategóriában? 35.000 -ért néztem rúgósat ami 20 cm körüli, de azt mondták, hogy fél év múlva szétmegy alattam a szivacs, 15.000-ért sima habszivacsot. Azokat is ajánlották, aztán végül a drágább felé tereltek, de fogalmam sincs, hogy milyen típusú lenne egyeltalán jó. Memory, vagy rugós vagy sima szivacs? Mert kipróbáltam mindet ez kényelmes volt,de pár percig más rajta feküdni, mint órákig.
Válaszát előre is köszönöm!





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646