Paplanok

(#1273) Zoli
2014-08-19 15:55:39

Kedves Matracguru!

Két napja próbálom felhívni az üzletet sikertelenül, ezért ide írok, hátha. Szombaton elhoztam egy Hilding Family Anatomy Hard matracot próbára, de sajnos túl kemény lett. Illetve gerincsérvesként a hátamnak tökéletes, az végre nem fájt, de minden más testrészem igen.:)

Nekiálltam sakkozni (és aludni rajtuk) a környezetemben fellelhető dolgokkal és végül arra lyukadtam ki, hogy a legjobb számomra egy olyan matrac volna, ami az alábbi rétegrenddel rendelkezik:
- alul szeretnék egy olyan zsákrugós részt, mint az elhozott Hilding Anatomy
- az Anatomy-n felül legyen 2-3 centi nem túl sűrű hideghab a puhább felületért
- és végül legfelül 1-2 centis memory réteg (nagyon nem szeretem a memory-s matracokat, de ilyen vastagságban még nem éreztem füllesztőnek, ellenben kényelmesen puha)

Létezik ilyen matrac egyáltalán? Vagy inkább megoldás az Anatomy Hard megvásárlása és rá egy 2-3 centis hideghabot és 1-2 centis memory réteget is tartalmazó fedőmatrac vásárlása? (Ez utóbbi szimpatikusabb, már csak azért is, mert ha megsüpped a fedőmatrac, az mégis egyszerűen cserélhető.) Ilyen fedőmatracot sajnos nem igen találtam, le lehet gyártatni esetleg?

Köszönöm és próbállak még titeket hívni a nap folyamán, mert a matracot is vissza szeretném juttatni valahogyan.:)





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646