Paplanok

(#1103) B. Kata
2014-04-29 18:42:39

Kedves Pálinkás Úr!

A fórum oldalán sok hozzászólást, kérdést és választ elolvastam mégsem tudom eldönteni, hogy a mi esetünkben a testsúlyunk közötti súlykülönbség indokolja-e a külön matrac vásárlását. Én 58-60 kg és 165 cm magas vagyok, a férjem 80-85 kg és 180 cm. Tehát ca. 20-25 kg-ról lenne szó.

A Best Dream Siglo és Wools matracokat nézegettük. (Sajnos kipróbálásra még nem volt lehetőségünk) Meg szeretném kérdezni, hogy jól gondolom-e, hogy a két matrac között csak a téli-nyári oldal a különbség és egyéb tekintetben a két matrac egyforma szerkezetű és keménységű? A fent írt súly és magasság tekintetében ajánlja-e ezt a fajta matracot nekünk?

Sokan dicsérik és sok jót olvastam a Relaxx Signum matracokról illetve a Swiss Dream Active matracokról is.
Meg szeretném kérdezni, hogy ezeknél a matracoknál is működik-e az egészségpénztárra való vásárlás? Elszámolhatók-e?

lletve az összes említett matracra vonatkozóan szeretném tudni, hogy 170x200 cm-es méretben legyártják-e. Ha igen felárral kell-e számolni? Mennyi kb. az átfutási idő?

Válaszait előre is köszönöm.

B. Kata








Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646