Paplanok

(#1226) B. Edit
2014-08-01 08:26:42

Kedves László!
Köszönöm válaszát. Magamban én is úgy gondoltam, hogy nem a márka és nem is az árfekvés számít, hanem kizárólag a személyes érzések. Persze a kivitel, a színvonalas megjelenés és a nagyon kellemes tapintás is hozzájárultak ahhoz, hogy nem a Jysk alapmatracát vettem meg, annak ellenére, hogy a próbálgatások során azon éreztem legjobban magamat.
Jelentősebb anyagi kár azért nem ér, mert a Cardot magam is nyomott áron vettem.
Az üzletekben azt tapasztaltam, hogy a testi érzésekben nem igazítják el a vásárlót.
Én először háton fekve próbálgattam a matracokat, majd átfordultam előbb az egyik, majd a másik oldalamra.
Nem igénylem, hogy belesüppedjek a matracba, hogy körbevegyen valamilyen hab. Amikor nekem valamely matrac tetszett, akkor az első pillanattól PIHENÉST éreztem, és nagyon kellemes bizsergést is, s mintha valami lágyan nyújtana. Ez által megkönnyebbül az ember, oldottabb lesz és frissebb. Ez az érzés pedig még 5 perces próba után is megmaradt nálam úgy 20-30 percig.
Három kérdésem maradt: hihetek-e az ilyen érzéseimnek?
Mennyi időt kell egy-egy matracon eltölteni?
Lehetséges, hogy amennyiben nekem az egyszerű rugózat vékony szivacsréteggel felelt meg legjobban a próbán, akkor ebben nem csalódom? Tudom, hogy ezek hamar tönkremennek, de lehet utána venni másikat.
Üdvözlettel és köszönettel: B. Edit





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646