Paplanok

(#1408) Betti
2014-11-12 21:12:49

Kedves László!
Korábban már érdeklődtem memory matracokkal kapcsolatosan. Mostanra teljesen elbizonytalanodtam, főleg a nem megfelelő szellőzés miatt. Azóta próbáltam Miskolcon az Art of Home üzletében Hilding zsákrugós matracot, Relaxx Signum Dual Medium matracot. Utóbbinak a fehér vagy a rózsaszín szivacsos része a lágyabb? Én a fehéren feküdtem. Nem tudtam kipróbálni, de leírás alapján tetszik a SwissDream Active matrac is. Az üzletben elég hamar feladtam a próbálkozást, mert egy idő után már úgy voltam a matracokkal, mint a parfümökkel. Nem nagyon éreztem a különbségt, mikor már a sokadikat próbáltam. Arra sem emlékszem, hogy a SwissDream-et forgalmazzák e, mert, ha igen, akkor újra vissza kell mennem, hogy azt is kipróbáljam, hiszen árban az a legolcsóbb és nagyon jókat írnak róla a neten. Kíváncsi lennék azonban az Ön véleményére is, hiszen látom, hogy igyekszik tárgyilagosan, elfogulatlanul véleményt alkotni.

Köszönettel:
Betti





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646