Paplanok

(#144) Linksbremse
2012-07-04 23:43:41

Tisztelt Pálinkás Úr! Elöször is nagyon szépen köszönöm az öszinte/pártatlan véleményét... ez a mai világban ritka. Megpróbálom a hiányzó adatokat megmondani s utánna is kiváncsi lennék a véleményére... ha nem gond.
Tehát a matrac 24cm magas, s igaza van tényleg nem 7cm a Memory réteg hanem csak 5cm, rosszul emlékeztem. A falysúlya az 45 vagy 50 Kg/m3, de ahogy eddig utánna olvastam azt irják az átalgos falysúly kb 40kg/m3... a 7 zónát megpróbálom kideríteni ahogy a Garanciát is. Kicsit nehézkes helyzetben vagyok mert külföldön dolgozom s ez egy kicsit bonyolítja a helyzetet. De ha esetleg tényleg 7 zónás matrac lenne, s így a hiányzó adatokat+árat tudva, s a saját kénylemi szempotot figyelembe véve( ivel nekem kényelmesnek tünt) megérné e megvenni a matracot?
Még egy kérdés felmerűl bennem a keresgélés miatt.... volt olyan hely ahol a matracot vákumcsomagolva lehet elhozzni ( még a Memory-sat is), az nem károsítja a matracot? ill a réteget?
Segítségét és válaszát előre is köszönöm
Tisztelettel: Horváth Ádám





Matrac fórum betekintő ablak

2024-04-19 09:50:10

Üdvözlöm ! Érdeklődnék, hogy egy áruházban vásárolt több rétegű 200*90-es matracot (nem...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3647