Paplanok

(#1483) matracguru
2015-01-22 06:07:51

Kedves Dzsana,

ezekre így nagyon nehéz válaszolni, hiszen mindegyik matrac mellett és ellen is szól valami és ezeket mind-mind felülírhatja egy személyes próba, a saját kényelem érzet és az egyedi elvárások egy matraccal szemben. A zsákrugós matracok közül a Pocket 5 zone matrac nekem egy kicsit feszes, formakövetésben, lágységban, kényelemben nekem személyesen a Ceriflex Pocket Exclusive kényelmesebb, de hangsúlyoznám még egyszer, hogy ez egyáltalán nem lehet irányadó egy matrac kiválasztásánál. Kétségtelenül a zsákrugós matracoknál a Bahama Nova a legfeszesebb a 3 említett matrac közül, bár a Bahama Nova is mér két különböző komfortoldallal is rendelhető, a lágyabb oldala is mindkét előző matracnál feszesebb.

Szakmailag a kókuszt én ca. 10-15 éve ellenzem minden matracban, erről több cikkem is van a neten, sőt a kókusz hideghab, kókusz memory matracok szerintem egyenesen a szaklmailag nálam a rémálom termék kategóriába tartoznak. Ebben az esetben a Best Dream Memory Duet, a Ceriflex Energie Memory matracok mellett maradnék.



Üdvözlettel:

Pálinkás László
MatracGuru
Matrac fórum és online tanácsadás

info@matracguru.hu
+36 1 785 71 39





Matrac fórum betekintő ablak

2024-04-19 09:50:10

Üdvözlöm ! Érdeklődnék, hogy egy áruházban vásárolt több rétegű 200*90-es matracot (nem...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3647