Paplanok

(#1531) Évi
2015-02-09 14:57:40

Kedves László!
Voltam az üzletükben, de vannak kérdéseim még. A
Ceriflex wool extra mellett döntenék saját részre. Erre 5 vagy 15 év a garancia? A honlapon ellentmondásos adatok vannak. Összehasonlítva a best dream sigloval tudna írni par dolgot? Ez utóbbit nem próbáltam.Pl anyagminőség,keménység,huzat,élettartam szempontokból?
Továbbá egy kihuzhato ikea kanapera keresek martacot, a 80x200cm-es részére,mely ülőfelület is összecsukott állapotban. Ide a Relaxx hard comfort es a Ceriflex classic hard között döntenék, erröl is szeretném kikérni a véleményét. Melyik a jobb választás és miért?
Végül a legfontosabb kérdés: rugós matrac ajánlott gyerekmatracnak? Kislányom 2,5 éves 13 kg. A 2db-os akciót választanam,mert 2db 90x200-as ágy vár még matracra,és nekem a Hilding Magic tűnik a legjobb megoldásnak. A vékonyabb gyerekmatracok nem szimpatikusak.
Továbbá ezekkel a matracokkal a rugalmas lécezésű ágyakba hideghabos kerül,a kemény lécesekbe pedig rugósak. Ez is fontos szempont?
Köszönöm a segítségét!

Évi





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646