Paplanok

(#1674) peterk
2015-05-27 02:04:46

Kedves László,

Bő egy hete rendeltem Önöknél egy Castello fenyő ágykeretet, 120x200cm-es méretben. Mivel ez a méret a webáruházban nem rendelhető, ezért előzetesen telefonon egyeztettem a munkatársukkal, aki azt javasolta, hogy rendeljem meg a keretet 140*200cm méretben, és hozzá 2 szett ágybordát rendeljek 70x200cm méretben, és írjam le megjegyzésben a kért méreteket. Ezt meg is tettem. Ezen kívül megjegyzésben azt is beírtam, hogy kérem a kollegájukat, hogy a szín egyeztetés miatt (a színválaszték szintén nem elérhető a webáruházban) hívjanak vissza. Ez megtörtént, a kollegájuk felhívott, és egyeztetttük színt, illetve egy további kisebb módosítást (12cm süllyedés helyett 6cm süllyedéssel kértem a keretet). Kértem a kollégájukat, hogy az egyeztetett módosításokat szíveskedjen írásban a rendeléskor megadott email címemre megküldeni, mert ezek nem szerepelnek a megrendelésen, nincs írásos nyomuk. A kért email a következő néhány napban nem érkezett meg. Pár nappal később a munkatársuk felhívott, hogy a megrendelést úgy tudják felvenni, ha előleget fizetek. Ezt természetesen elfogadtam, egyúttal ismételten kértem a kollegájukat, hogy az emailben, melyben az előleg számlát küldik, rögzítsék a fent említett módosítást és a kért színt (venge). Az email megérkezett az előleg számlával, de a módosítások rögzítése ezúttal is elmaradt. Az előleget mindazonáltal befizettem, annak már az Önök számláján kell lennie napok óta.

Kezd számomra kényelmetlenné válni, hogy ismét a kollegájukat hívogassam (esetleg ismét feleslegesen), ezért hadd kérjem meg Önt, hogy hasson oda, hogy a kért emailt a rögzített módosításokkal megkapjam. Természetesen fő a bizalom, de biztosan megérti, hogy akkor leszek nyugodt, ha az igényeimet leírva is látom, elkerülve az esetleges későbbi vitákat. A rendelésem száma: 2074. A többi adatot (email címem, stb.) ez alapján feltételezem, hogy elő tudja keresni, ide publikusan inkább nem írnám be. (Még egyszer tehát, ami nincs írásban rögzítve, az az ágykeret színe - venge - és a matrac süllyedés - 6cm.)

Előre is köszönöm!
Kővári Péter





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646