Paplanok

(#1851) Anna
2015-10-03 18:50:50

Kedves László!

Úgy 7-8 éve vásároltunk egy kemény kókuszmatracot. Bár férjemnek bevált, nekem nagyon fáj a hátam a lapockámnál és a nyakam reggelente, és amúgy napközben is- gondolom részben a matractól, így most rászántam magam a cserére. Szerencsére két külön matracunk van 90 X 200 X 20 cm-es így elég az egyik részét kicserélni. A honlapja nagyon informatív, nagyon jó, de fogalmam sincs mi lenne a nekem való matrac. Én 165cm és 53 kg vagyok, hason(az egyik cikkében leírtak szerint :)) szoktam aludni, de kanapén oldalt is jókat alszok. Van egy kis gerincferdülésem és a csuklyás izomnál elég sokat fáj a hátam. Amit még figyelembe kell vennem hogy a három gyerekünk közül kettő elég sokat nálunk köt ki éjjel és a szobatisztaság még nem tökéletes. Árban max. 130-140 000-ig tudnék elmenni. Milyen irányban kellene elindulnom, illetve van-e konkrét ötlete? De már az is segítség lenne hogy milyen márka és milyen matractípusok között válogassak, mert a kínálat hatalmas és mindegyik matrac csodákat ígér. Korábban a kollégiumi ágy egyszerű szivacsával sem volt semmi gondom, de a jelenlegi jó drága kókuszmatracunk lassan kicsinál.
Előre is köszönöm tanácsát!!
Üdvözlettel: Anna





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646