Paplanok

(#2072) Caipi
2016-02-13 11:43:14

Kedves Pálinkás úr! Tegnap megjött a Signum Relaxx Dual Medium (kétdarabos egy huzatban) matracunk, megvolt az első éjszaka. Tudom, hogy még puhul, így nem vagyok megijedve, de nekem annyira fájt rajta az oldalam deréktájon, hogy 4-kor inkább átmentem a nappaliba aludni. Egyelőre nem hasonlít az üzletben kipróbáltra, ott a keményebbik oldal kényelmes volt mindkettőnknek, a puhábbik meg túl puha. Ha megengedné, lenne egy halom kérdésem. :)
1., Jól gondoljuk, hogy a fehér a puhábbik oldal? (Láttam valahol, hogy azt írta, hogy nem jelentős a különbség, csak nem értem, hiszen Önök hirdetik puhábbik és keményebbik oldalnak, illetve az üzletben ez határozottan érezhető is volt.)
2., Kábé mennyi idő, amíg 'betörik', és van-e értelme, ha helyet cserélgetek a férjemmel, hogy az ő testsúlyától (+20 kg) hamarabb puhuljon az én matracom? Vagy van-e egyéb tippje?
3., A hosszanti iránynak ugye nincs jelentősége, szimmetrikus kialakítású a mi 190 cm-es hosszunknál is?
Válaszát előre is köszönöm, üdvözlettel, K. Edit





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646