Paplanok

(#209) Zsuzsa
2012-09-13 18:28:12

Kedves László!

Köszönöm szépen válaszait:-) Gondolom látja, hogy kicsit el vagyok veszve a sok információ áradatban, és az ön fórumait már teljesen elolvastam:-)
Így egyre inkább a Relaxx matrac felé hajlok.
Ami miatt a memory-t választottam, anyukámnak van fedő matraca, és nagyon kényelmes, gyerekek szeretik. ( Ez egy dormeo fedőmatrac) Nekem meg volt egy nagy térdműtétem, teljes protézis van a lábamban. Így a kényelem nagyon fontos nekem, és gyermekeimnek is.
Ezt a bambusz huhatos matracot kipróbáltuk itt egy üzletben, tetszett. Viszont amit írt a Tencellről és az Ön által fejlesztett matracról, meggyőzött. Lakásunk hajlamos a penészesedésre sajnos, így a szellőzés is nagyon fontos. Ha ez a huzat ilyen jó tulajdonságokkal bír, inkább azt fogom választani. Rengeteget szellőztetünk, de 4. emelet, penészesedik sajnos:-( Talán idén már nem fog a szigetelés miatt amit idén csináltak.
Megrendelésnél hol jelezzem a kiszállítással kapcsolatos kérésemet? Holnap megrendelem a matracot.





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646