Paplanok

(#2107) viola
2016-03-11 12:34:23

Kedves László,
Még szeptember végén kértem a tanácsát matracvásárlással kapcsolatban. Végül hosszas vívódás után a véleményét is figyelembe véve (alacsony vagyok és 90 kg körül)a Signum Relax Mediumot választottam a saját részemre. November közepén megkaptam és néhány napig kényelmesnek is tűnt. Aztán megint arra ébredtem az éjszaka közepén, hogy fáj a derekam, és mintha elsüllyedtem volna a matrac közepén. Azóta is hiába próbálkozom, mindig ugyanaz az eredmény, de most már egy teljes éjszakát sem tudok rajta végigaludni. Vagy nincs benne derék/csípőtáji megerősítés, vagy ez nekem nem elég. Pedig elvileg ezt a súlyt bírnia kellene! Összesen egy hónapnyi éjszakát sem aludtam rajta azóta, megint maradt az ágydeszkára terített paplan, amitől meg a hátam/vállam fáj. Eladni gyakorlatilag lehetetlen, pedig jóformán új, használni nem tudom, mit lehet tenni?
Van -e lehetőség a derék/csípőrész megerősítésére, vagy keményebb/ellenállóbb anyagra való kicserélésére? Hol és kik vállalnak ilyesmit, Van-e valami más ötlete?
Várom a segítséget, üdvözlettel: Viola





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646