Paplanok

(#2204) Gyerekszemszögből
2016-07-11 15:26:39

Kedves László!

Mindjárt 2 éves gyermekemnek szeretnék venni egy 160*80-as ágykeretbe matracot. Elolvastam a Tanácsok menüpont alatti "milyen gyerekmatracot" tippeket, de nem jutottam megoldáshoz. Alapvetően egyetértek, hogy a kókuszrost felhasználása azért került a matracba, mert ezt az alapanyagot is el kellett valahol "adni", másrészt viszont sok helyről hallom, hogy "3 éves korig a gyerek kókuszmatracon aludjon". Alapvetően én is szeretem a kemény felvőfelületet de inkább úgy fogalmaznék, hogy a "süppedős, alátámasztást nem nyújtó" fekvőfelületet utálom. Nem szeretnék 1-2 év múlva ismételten matracot cserélni, olyan matracot keresek, amit alapvetően 5-7 évig legalább tud használni, emellett azonban a gyerek kényelme, nyugodt, pihentető alvása mindennél fontosabb. Ész érvekkel meggyőzhető vagyok, de az "így szokás" és a "most ez a divat" nem érv számomra.
Ár szempontból viszonylag rugalmas vagyok.
Mindezeket figyelembe véve tudna nekem ajánlani matracokat, hogy mi lenne ár-érték arányban és a gyerek szempontjából is kényelmes fekvést biztosító matrac a kínálatukban?

Köszönettel:

Gyerekszemszögből





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646