Paplanok

(#2239) matracguru
2016-08-09 17:47:28

Kedves Olivér,

ez így nehéz. Vagyis könnyű lenne, ha minden márka minden termékét forgalmaznánk. Amit kerülni érdemes szerintem: a standsrd 50%-os akciók, a túl reklámozott termékek (Nasa, ismert tornásznők, stb). Az ismeretlen márkákat, a kínai matracokat is többnyire (meglepő, de szép számmal van a piacon)

az általunk forgalmazott matracok közül a zsákrugós matracok között a Hilding matracok választékában érdemes lenne körülnézni. Sajna el kell menni egy-két kereskedésbe és próbálgatni, ha ketten vannak akkor ketten (akár külön-külön is).

A 105 kg nem egy extrém súly, így nem lesz nehéz megfelelő matracot találni. A mosható huzatot szerintem háttérbe lehet szorítani, hiszen egy jó minőségű matracvédő szerintem sokkal többet ér, hiszen könnyebb, egyszerűbb mosni, így sűrűbben kerül sor a mosásra.

Márkákat nem helyeznék előtérbe, hiszen minden gyártónak meg vannak a belépő kategóriás termékei is (bár pl. a Hilding belépő zsákrugós matracából több százat adtunk már el nagy nevű magyar szállodaláncnak is)

Üdvözlettel:

Pálinkás László
MatracGuru
Matrac fórum és online tanácsadás

info@matracguru.hu
+36 1 785 71 39





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646