Paplanok

(#2272) János
2016-08-30 13:59:58

Kedves László!

A történetem röviden annyi, hogy rendeltem egy ágyat a neten. Az ágykeret valóban gyönyörű, de a matraccal befürödtem.17 cm-es és nyilvánvalóan silány az egész, már konkrétan gödörben fekszem (ami a fájós hátamnak csak még rosszabb) és az ágyrács léceit is leamortizálom mikor meggondolatlanul belehuppanok, vagy térdelek az ágyba.(nem is beszélve arról ha mást csinálok) A környéken csak Matracdepó és Jysk van, az elsőnél az volt a szakmai tanács hogy tilos a matracon ülni, csak feküdni lehet rajta(???), a másodiknál pedig az ön írásainak hála már vagy 3-szor annyit tudok a matracokról mint az ottani eladó.Na de elakadtam.A barátnőm kicsit tart a rugós matracoktól, a régi rossz emlékek miatt(régi rugós ágyak) és azért engem is érdekelne hogy a mai táskarugós minőségi ágyak mennyire időt állóak, probléma mentesek. A matracra 180x200-as körülbelül 200e forint van.Amiket eddig találtunk az a Hilding select Air High tech(ez a barátnőm kedvence), én pedig a Yatas matracain gondolkozom(Tesla és legend) mert úgy tűnik ezek igazi minőségi darabok amik nagyon hosszú ideig szolgálnának minket...de van még egy, a Medical Concept luxus, ami nagy kedvencem a róla olvasottak alapján, csak épp az egyedisége miatt nehéz összehasonlítani másokkal. Nagy dilemma ez ha már az ember kiad ennyi pénzt, hogy HR habos matrac, minőségi zsákrugós, vagy esetleg habrugós gerinckímélő matrac lenne-e a legjobb, vagy mi a legjobb lehetőség ilyen árban a piacon elérhető termékek között...ha már a nyaralásunkat feláldoztuk az elkövetkezendő szuper kényelemért :)

Üdv
János





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646