Paplanok

(#2477) kereső68
2016-11-19 11:05:42

Tisztelt Matracguru!

Matracvásárlás előtt böngészve találtam oldalukra, ahol sok hasznos információt olvastam.
Elsősorban a hideghab termékeiket nézegettem és felvetődött bennem néhány kérdés.
- Mely termékeik felelnek meg a "...Kicsit magasabb árfekvésben kezdődnek az "igazi" hideghab matracok, anyagát tekintve poliuretán habok: sokkal jobb átszellőzés és lényegesen hosszabb élettartam jellemzi." kritériumoknak?
- Melyik termékeiket nézegessem, ha a "Legfelül a HR habok találhatók (high resilience) rendkívül nyitott sejtszerkezettel és páratlan rugalmassággal a hideghabok csúcsán helyezkednek el." kategóriából szeretnék választani?

Több hideghab terméküknél nem látom feltüntetve, hogy azok milyen sűrűségű hideghabokból készültek. Pl. az alábbi matracok milyen sűrűségű anyagokból készülnek? Mindegyik érdekelne.
- RelaXx® Signum Dual Hard,
- MEDICAL CONCEPT PREMIUM MATRAC,
- HILDING SELECT AIR HIGH TECH MATRAC.

A HILDING SELECT AIR HIGH TECH matraccal kapcsolatban az oldaluk nem dobott fel árat. Ez a matrac csak 80x200 cm-es méretben rendelhető? Kétoldalasan is használható?

Vidékről érdeklődöm, és vásárlás előtt szeretnék pontosabb információkhoz jutni, mielőtt felkeressük az üzletüket.
Válaszaikat előre is köszönöm.

kereső68





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646