Paplanok

(#2626) Anita1979
2017-02-24 20:45:07

Kedves Pálinkás László! Örömmel olvastam, hogy utánajárt a dolognak. Az eladó válaszára reagálva, megdöbbentő, hogy mit állít. Arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e olyan matractípus, amit Önök kifejezetten szálláshelyeknek szoktak ajánlani. (nagyobb teherbírású, strapabíróbb fajta)Mi volt a válasz: Ez most olyan, mintha neki telefonon kellene elmagyarázni a csirke ízét.... Ez aztán az intelligens válasz. Ezen kívűl megkérdeztem, hogy ha 3 külömböző típusú matracból rendelünk, kifizetjük természetesen mind a hármat, majd a helyszínen kipróbálva, a számunkra megfelelőt kiválasztva a maradék kettőt visszaküldjük, visszakaphatjuk a másik kettő árát? Válasz: Nem ilyen nincs. Én úgy gondoltam, hogy mivel nem egyedi méretű matracokról beszélünk, ezért ez megoldható. De egyébként ha nem is, azt hiszem, hogy elvárható lett volna, ha nem is egy kedves, de semmiféleképpen nem egy flegma hangnem. Ezenkívűl nem szokásom sem enni, sem rágózni telefonálás közben. Soha.Én kiabálva számonkértem? :-) Érdekes, hogy mennyire másként emlékszünk ugyanarra a beszélgetésre... Na mindegy. Több eladóval beszéltem azóta és hál' Istennek máshol nem szembesültem ilyen stílussal. Nyilvánvaló, hogy az érintett "úriember" félti az állását -ezt meg is értem - így, nem fogja Önnek elismerni, hogy lehet, hogy nem így kellett volna beszélni egy leendő ügyféllel. Ha csak annyit elértem, hogy máskor mással majd kétszer meggondolja, hogy hogyan beszéljen, akkor megérte ezt a pár sort leírni. !bow! További szép estét! !smile1!





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646