Paplanok

(#2713) feri
2017-06-26 19:24:58

Tisztelt Pálinkás Úr! Egy kis segítséget szeretnék kérni Öntől. Édesanyámnak szeretnék matracot vásárolni, és már egy ideje nézelődöm az interneten. Tudom, hogy a legjobb lenne, ha személyesen próbálna matracokat, azonban ez nem lehetséges (73 éves, és 220 km-re lakunk Budapesttől). Ezért úgy gondoltam, hogy kikérem az Ön véleményét, tekintettel arra, hogy számos kiváló cikkét olvastam a témában. Még annyit anyuról, hogy 158 cm magas és 63 kiló, nyaki gerincsérve van és reggelente derékfájásra ébred, és szeret viszonylag kemény matracon aludni. Két matrac között vívódom:1.medical concept luxus, 2. bodyguard. Kérem, hogy amennyiben lehetséges elfogultság nélkül írja meg, hogy melyik mellett milyen érvek szólnak (akár email-ben is: szasziferi81@gmail.com) Az elsőről sajnos nem találtam vásárlói visszajelzéseket (viszont elég szimpatikus, de jóval drágább), a másodikról viszont az amazon.de oldalon (nem befolyásolt a nagy német matracteszt) közel 500 igen pozitív hozzászólást találtam. Előre is köszönöm a segítségét! üdv.: Szászi Ferenc





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646