Paplanok

(#2821) matracguru
2017-08-01 19:06:16

Kedves Manka,

szerintem amennyiben megfelelő rétegrend és megfelelő vastagság tartozik egy 32kg/m3 matrachoz, akkor nagy baj nem lehet. Természetes, hogy nem fog úgy viselkedni mint egy nagy tömegsűrűségű HR hab, de nem is ezt várjuk el tőle. A Medical Concept Luxus matrac a megfizethető kategóriában szerintem továbbra is egy kifogástalan termék. A felületén található gélhab hasonlóan viselkedik, mint egy memoryfoam, talán kicsit gyorsabban áll vissza az eredeti alakjára és persze nem melegszik. Latex gélszemcse szerintem egy kényszertermék. Tekintettel, hogy a latex Európában elveszett, nincs, eltűnt, így kellene valami sztori hozzá, hogy valahogy mégis eladható legyen. Ettől persze még lehet egy jó matrac.
Ajánlani felelősen nem tudok. Nem biztos hogy érdemes a memoryfoam alapanyaghoz ragaszkodni, hiszen ez a rész egy fedőmatraccal megoldható. HIdeghab kategóriában ár-érték arányban szerintem a HR Ultra matrac jelenleg verhetetlen Magyarországon.

Üdvözlettel:

Pálinkás László
MatracGuru
Matrac fórum és online tanácsadás

info@matracguru.hu
+36 1 785 71 39





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646