Paplanok

(#3244) Henrik
2018-07-27 17:10:06

Kedves László!

Feleségemmel átlagos testsúlyúak vagyunk és dupla matracunkat szeretnénk lecserélni. Pár kérdést szeretnék feltenni. Vázlatosan, úgy átláthatóbb, könnyeb talán Önnek is.. Feleségem oldalt alvó, én jó pár éve félig hason, félig oldalt alszom, ami most számomra egyre nyilvánvalóbbnak tűnik, hogy nem a legjobb, inkább oldalt kellene aludnom nekem is. (egyre gyakoribb nálam 40 évesen a nyaki fájdalom, ami lehetséges hogy ebből fakad)
- Jól gondoljuk, hogy a hideghab matracok időtállóak deformálódás szempontjából?
- A szerkezeti garancia itt mire vonatkozik a matracoknál? Önök mire adnak garanciát? - a cardonál 5 évet mondtak a deformálódás ellen, de volt olyan hely, ahol 10-15 évet...
- Mit ajánlana oldalra fekvés esetén, miben kölünbözne egy hason fekvőnek ajánlott kialakításúnál? (Félkemény változatban gondolkodunk)
- Létezik arra lehetőség, hogy x nap után, ha nem váltja be a hozzá fűzött reményeket a matrac, esetleg kicseréljük? Vagy minden forgalmazott típust ki lehet próbálni Önöknél?
- a swiss dream gyártói honlapját (ennek nagy a sűrűsége) nem találtam, ezek a matracok hol készülnek?

Előre is köszönjük a segítségét!

Üdvözlettel,
Henrik





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646