Paplanok

(#344) Andrea
2013-01-30 15:15:28

Kedves László!
Pár napja vásároltunk egy Dunlopillo Aerial HD matracot. Már az első használat után örömmel tapasztaltam, hogy a hát- és derékfájásom megszűnt, tehát szerkezetileg valóban egy jó matracot választottam. Viszont olyan brutálisan meleg, hogy nem biztosított rajta a nyugodt pihenés. Ez vajon a huzat poliester/viscose/poliamid összetételének köszönhető? Egy kollégája már javasolta a 90 napos cseregarancia igénybevételét, de attól tartok, ez ezen a problémán nem változtat, mivel tudomásom szerint valamennyi Dunlopillo Aerial matrac azonos maggal és huzattal készül. Lenne valamilyen javaslata? Én pamut matracvédőre gondoltam, de nem tudom, hogy ez jó ötlet-e. S úgy vettem észre, hogy még a 100%-os pamut matracvédők belsejében is valami poliműanyag található. A boltban, ahol vásároltam, azt állították, hogy a pamut matracvédő vastagsága miatt nem érzem majd a matrac jótékony hatását. Szóval itt állok tanácstalanul, mert ha most olyan ez a matrac, mint egy kazán, mi lesz nyáron?
Bízom benne, hogy van segítő ötlete.
Köszönöm szépen.
Üdvözlettel
Andrea





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646