Paplanok

(#3496) Simon Ildikó
2019-02-27 21:08:15

Tisztelt László
új matracot szeretnék venni, de nem jutok dűlőre, előre is köszönöm a szakértői segítséget.
140x200 as a méret, sima fenyő ágybordás az ágykeret, én 110 kiló vagyok, és egyedül alszom rajta, ezért középen mindig kifekszem, mélyedés lesz sajnos. Gerinc problémáim vannak, annyit tudok, hogy a keményebb matrac a kényelmes nekem, de nem a legkeményebb. Mivel nem tudok nagyobb összeget költeni rá, kb. olyan 80 ezer ft körül keresek. Nem tudom eldönteni, hogy esetleg a táskarugós jó lenne e nekem, kifekvés nyikorgás, nem tudom nem értek hozzá, sosem volt rugós matracom, de félek ezektől a problémáktól, viszont ha hab matracot veszek, akkor azt is elég hamar kifeküdhetem. Ugye van olyan, ami táskarugós és van rajta pár centis memória hab. De ugye van habmatrac amiben kókuszbetét van, vagy habmatrac + némi memóriahab. Teljesen tanácstalan vagyok a kínálat miatt, mivel nem értek hozzá. Jó lenne a fordíthatóság, de nem tudom hogy ez mennyire fontos. Eddig fordítható volt, de ugye sajnos a kifekvés miatt nem segített rajta.
Ennyi kilóra milyen lenne a jó? Főleg hogy középen kifekszem általában egy idő után.
És a matrac magassága is fontos. Sürgős lenne, mert a jelenlegi matracomtól meg kell szabadulnom.

Előre is köszönöm a választ,
Tisztelettel: Simon Ildikó !smile1!





Matrac fórum betekintő ablak

2024-04-19 09:50:10

Üdvözlöm ! Érdeklődnék, hogy egy áruházban vásárolt több rétegű 200*90-es matracot (nem...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3647