Paplanok

(#3545) Judit
2019-04-22 10:58:46

Kedves László!
Tanácsát szeretném kérni matracvásárlás ügyben.Kb. egy éve vettem egy Allegro Moderato 180*200 cm-es matracot, amit csak egy hónapja használok rendszeresen, de egyre jobban fájnak a vállaim, nyakam, a hát felső szakasza.Szerintem túl kemény nekem ez a matrac. Azt tudni kell, hogy problémáim vannak a gerincemmel, kopás, apróbb sérvek, nyaki csigolyák elmeszesedése. Kb. 76-78 kg vagyok és oldalt szeretek inkább aludni, néha félig hason, de hanyatt nem.Ami még fontos lehet, hogy nehezen viselek el a fejem alatt párnát. Ez valószínűleg nem jó, de ha párnán alszom még jobban úgy érzem, hogy kitörik a nyakam, de mostanra már minden reggel nagyobb nyaki és vállkörnyéki fájással kelek, mint amit este lefekvés előtt érzek. Viszont, mivel kiadtam kb. 180 ezer ft-ot egy olyan matracért amit nem igazán fogok tudni használni, így a keretem sem túl sok, max. 200 ezer, de az sem baj ha kevesebb. Fenyő ágyam van fix ágyráccsal. Kérem, ha tud adjon valami kiinduló pontot, mert elvesztem a sok ezer matrac választék között. Köszönöm szépen Judit.





Matrac fórum betekintő ablak

2024-04-19 09:50:10

Üdvözlöm ! Érdeklődnék, hogy egy áruházban vásárolt több rétegű 200*90-es matracot (nem...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3647