Paplanok

(#3555) Juci
2019-05-15 16:48:53

Szép napot! Érdeklődni szeretnék, hogy a Levital matrac vékonyabb, 18 cm-es változata mikor lesz kapható, és használható lesz- e fix ágyrácson? Elég magas az ágyam / fenyő, de magasított/ ezért elég lenne a 18 cm-es matrac.
Most 30 cm-es van rajta, de nem szeretem, lassan már létrán kell felmászni rá. Ez most vicc volt, bocs. Komolyra fordítva, szeretném a tanácsát kérni, hogy milyen matracot javasolna ami egy kicsit lágyabb, nem nyomja a vállat / oldalt fekvő vagyok és gyakran fájnak a vállaim/, gerincproblémára is alkalmas és megfizethető. Az új Levital matracokat is lehet majd egy huzatba 2 fajta keménységűt kérni? 180 x 200 cm-es ágyra kellene. Igaz,kevés információt találok a Levital matracot használóktól, de olvastam egy Anita nevű hölgy hozzászólását,hogy 3 hét után kigödrösödött. Nyugtasson meg, hogy ez nem jellemző. És még azt szeretném tudni, hogyha valamiért nem vállik be, mik a lehetőségek. Esetleg tudna javasolni valami más matracot is? Válaszát előre is köszönöm.





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646