Paplanok

(#3843) Ervin
2020-11-11 13:36:56

Kedves László!

A segítségét szeretném kérni.

Jelenleg a párommal egy 160x200-as Medical Concept LUXUS matracot használunk. Sajnos, egyre inkább azt érezzük, hogy puha nekünk. Korábban nekem egy RelaXx® Signum Dual Hard matracom volt, ami most is megfelelő keménységű lenne, de inkább táskarugós rendszerben gondolkodunk.
Amikor a Medical matracot vásároltuk, próbálva lett egy Hilding rugós is, ezért most is képbe került.

Kérdésem, hogy magamnak kinéztem egy Hilding Original Strong matracot 80*200-at, ami szerintem hasonló lehet a Relaxxhoz. Többféle információt olvastam a magasságáról, azt hiszem 25cm lehet. Kérem, ajánljon a páromnak egy hasonló 25cm magas rugós matracot! Természetesen az övé nem kell hogy extra kemény legyen, de inkább feszeset szeretne. Szeretnénk, ha a két matrac egymagasságú lenne.
Első körben Hilding IndiviDuality MULTI Pocket HARD gondoltuk. Passzol a két matrac magasságban egymáshoz, vagy van egyéb javaslata esetleg? Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.!
Ervin





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646