Paplanok

(#3881) Móni
2021-01-13 09:28:12

Kedves László!

Nagyon szépen köszönöm gyors és részletes válaszát! Felmerült még ezek kapcsán 1-2 kérdésem, ha tudna rá időt szánni:


Zónák és HR hab
Jól értettem, hogy az Ön által javasolt, magas árkategóriájú Levital termékeken kívül nem igen fogunk zónák nélküli HR hideghab matracot találni?

Keménység, rugalmasság
Említette, hogy a nem túl feszes matracokat érdemes választani kisgyermeknek. Tudna valami rugalmassági/keménységi mutató számarányt javasolni, ami alapján szűrhetnénk a kínálatot a HR hideghaboknál?

Junior Vital
A Junior Vital matrac jól szellőző és tartós habmatrac? Meg tudná mondani, hogy a huzata hány fokon mosható? Eltérő információkat találtam róla. Illetve erre a típusra hány év garanciát vállalnak?

Matracpróba
A Levital gyártó oldalán láttam, hogy akár 365 nap visszavásárlási garancia van. Sok más matracnál is olvastam hasonlót. Honnan tudhatom biztosan, hogy én egy vadi új matracot veszek -e a gyermekemnek vagy egy már visszaadottat?


(Kérdéseire válaszolván:
Csomagolás
A vákuumcsomagolás nekünk lett volna előny a szállításhoz, illetve, mivel várhatóan néhány napig tárolnunk kell a matracot ahhoz.

Méret
A 80x200-as méret sajnos a szoba adottságai miatt nem bővíthető, nekünk sajnos most ez a maximum.)


Válaszait előre is hálásan köszönöm!
Üdvözlettel: Móni





Matrac fórum betekintő ablak

2024-04-22 07:03:56

Kedves KaracsonyM, sajnos nem tudunk habot vágni. Tekintettel, hogy termékeink nagy üzemekben ...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3648