Paplanok

(#496) Borka
2013-05-20 10:02:58

Tisztelt Pálinkás úr!
Elkeseredésemben az interneten keresgélve találtam önre.Másfél éve vettünk egy ágyat és a bútorboltban vásároltuk meg a matracot is(ami akciósan volt 80 000 forint).BestDream típusú matracról beszélünk.Kiszállították,mi pedig mindent a leírásoknak megfelelően csináltunk...pihentettük 24 órát és három hónapig kéthetente forgattuk mindenféle irányba.Szinte az első napoktól kezdve derékfájásom van a matractól(addig semmi probléma nem volt a derekammal)...gondoltam esetleg átmeneti dologról van szó....de nem. Most már minden reggel a sírás határán állok,annyira fáj a derekam-egyértelmű az összefüggés számomra-csak éppen bizonyítani nem tudom.Viszont időközben a matrachuzat szélei kezdenek szépen elcsúszni az eredeti helyükről,némileg eldeformálva a matracot.Elvileg 15 év garanciát adott a gyártó.Az a kérdés,hogy ilyen hivatkozással van esélyem matracot cseréltetni vagy kíméljem meg az idegrendszeremet és vegyünk egy fedőmatracot inkább?Szélmalomharchoz se időm se energiám.Válaszát előre is köszönöm,mert itt tartok: !axe! Üdvözlettel:Borka





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646