Paplanok

(#861) Apostol
2013-12-12 09:33:42

Tisztelt Pálinkás úr!

Olvastam az index fórumon a Mennyibe kerül egy matrac? című esszét és ezért bátorkodom most inkább itt kérdezni. Egy Dormeo matracon túl vagyunk, sajnos mi is elhittük a reklámokat és megmondom őszintén, hogy a 90 napost pénz-visszafizetési garancia is nagyon csábító volt, bár nem éltünk vele. Nekünk most három éves és gyakorlatilag használhatatlan. Nem szeretnék veszekedni, meg garanciát intézni végtelen telefonbeszélgetésekkel és nem szeretnénk több Dormeo matracot sem. Ez egy Doemeo Orthopedic nevű matrac volt. Most már 50 felett vagyunk, súlyban meg 80 felett (lesz ez még fordítva is). Végigolvastam az Alváskultúra blogot is, sok érdekes és tényleg olyan dologba akadtam most, ami akkor elkerülte a figyelmünket vagy inkább nem beszélt róla senki.

Mindentől függetlenül kb. azonos súlyban vagyunk és inkább a kicsit keményebb, de nem nagyon kemény matracokat nézegettük akkor is, meg most is. Miylen matracot javasolna, ami majd többet bír ki, mint az előző Dormeo csoda?

Köszönettel várom válaszát.

Apostol István





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646