Paplanok

(#920) Lejla
2014-01-07 12:34:37

Kedves matracGuru,

matrac vásárlás előtt állok, és tanácsra lenne szükségem.
60kg körül van a testsulyom, rendszeresen sportolok, de egy jo pár honapja ébredés után derékfájással küszködök. Ez a derékfájás a nap folyamán el szokott mulni, de a reggelek többségében előjön. Most egy egyszerü sima habszivacs matracom van amit szeretnék lecserélni. Az állapota jo, nincs kifeküdve, de nem szeretnék fedőmatracot venni, mert ha veszek matracot akkor az “rendes” matrac legyen. Úgy vettem észre, hogy a jelenlegi habszivacs matracom nem ad rendes alátámasztás deréktájékon.
Általában hason alszom el, de valamikor hanyat, oldalt, hason fekve ébredem, szoval nem igazán tudom, hogy a keménységet illetően milyen irányban kellene nézelődnöm. Kiprobáltam már a memory fedőmatracot, 1-2 éjszakára, ami jonak tűnt, de ugy gondolom, hogy egy pár hétnek el kell telnie ahhoz, hogy kiderüljön, hogy megfelelő matracot választottunk e v nem. Mivel ez a memory fedőmatrac jonak, kényelmesnek tűnt első körben a memory matracokat nézegetem (rugos, vákumos, hideghabosat etc… nem). Olyan matracot keresek amely testsulyt illetően egy 85kg körüli embernek is megfelelő lenne.

Bármilyen hasznos javaslatra tanácsra kiváncsi lennék.
Válaszát előre is köszönöm!

Üdv,
Lejla





Matrac fórum betekintő ablak

2024-02-03 12:22:35

Kedves Cofi76, ha minden igaz, akkor itt a megoldás: https://alvaskultura.blogspot.com/2013/0...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3646