Paplanok

(#932) Fránya
2014-01-10 08:52:01

Tisztelt matracguru!

a matracok között már lassan kiigazodom, elolvastam a tanácsokat és a blog oldalukat is átfutottam egy párszor, szóval matrac fronton kezd tisztulni a kép és a legesélyesebb befutó a Signum Hard lesz nekem 160x200 méretben. Amit az üzletben nem beszéltem meg Önökkel az az, hogy kell-e nekem valami speciális ágyrácsot vennem ez alá a matrac alá. Elolvastam az ágyrácsos cikket is, hogy melyik matrachoz milyen ágyrács való, de a Signum matracok esetében nekem még mindig nem egészen egyértelmű, hogy kell-e alá léces ágyrács vagy a mezei deszka ágyrácsok is jók alá. Ilyen dezska ágyrácsunk maradt még az előző matrac alól, tehát ha nem muszály, akkor nem fizetnénk most külön ágyrácsokért megint, ha a matrac így is jó lesz és nem megy tönkre alattunk hamar, mint az előző IKEA matrac, ami bár olcsó volt, azért egy kicsit többet vártunk volna tőle. Nem vagyunk túlsúlyosak és 85 környékén vagyok a feleségem meg egy tizessel könnyebb, de mindkettőnknek a Hard tetszett a kétféle Signum matrac közül.

Köszönöm szíves válaszukat.

Tamás

Matrac fórum betekintő ablak

2024-05-11 05:12:17

Kedves Murildi, egy fedőmatractól sajnos nem lehet mindent elvárni. Amit egészen biztosan nem...

Matrac fórum és online tanácsadás

Bejegyzések száma: 3650